ראשי  |  צור קשר
  עבודות ושירותי מנוף, שינוע מכולות   מטמנות פסולת   מבנים ניידים להשכרה ולמכירה   תחנת מעבר פסולת   תיקון וחידוש צנרת ללא חפירה   תחנת מעבר לפסולת   שירותיים ניידים ומקלחות ניידות   שירותי האחסנה   משכוכית עוז   מנופים  
  עוז משא - עבודות ושירותי מנוף, שינוע מכולות   בירם - מטמנות פסולת   עוז השכרת מבנים - מבנים ניידים להשכרה ולמכירה   שרונים - תחנת מעבר פסולת   עוז בקרה וחידוש - תיקון וחידוש צנרת ללא חפירה   טל אחזקות - תחנת מעבר לפסולת   גל-רן - שירותים ומקלחות   שירותי האחסנה   עבודות מנוף   מנופים  

השירותים לא שירותים כימיים!

נכון, אפשר להתפנות אבל מה עם ההגיינה והריחות?


אין פלא שאת מרבית תאי השירותים הכימיים אנחנו רואים באתרי בנייה, פארקים ובאירועים המוניים. עיקר מטרתם היא לאפשר לקהל להתפנות. אבל, יש גם כמה חסרונות שמן הראוי לדעת ולקחת בחשבון לפני שמחליטים שירותים כימיים או שירותים ניידים.

הגיינה  
נו... זה ממש לא נקודת החוזק של שירותים כימיים. בכל תא יש מיכל אגירה מפלסטיק שחלקו העליון משמש כמושב אסלה. לתוך המיכל נאגרים הנוזלים והמוצקים. ומה לגבי מים להדחה, לנקיון ה"אסלה", לרחיצת ידיים ושאר שירותים הגיינים שמהווים חלק בלתי נפרד מתאי שירותים?

ריחות  
מאחר והאסלה היא גם מיכל האיסוף של מוצאות הגוף, את השירותים הכימיים מאפיינים ריחות רעים שהופעים את עניין ההתפנות ל"רק אם אין ברירה". כדי להפיג את הריחות הרעים – ומכאן גם השם שירותים כימיים – נהוג לפזר בתוך מיכל האיסוף חומר כימי ריחני בדרך כלל בצבע כחול. מדי מספר ימים, כל הצרכים הנאגרים במיכל, נשאבים באמצעות משאבה (רכב ביובית) עצם פעולת השאיבה גורמת לריחות רעים מאוד.

שירותים נלווים  
ראוי לציין שבשנים אחרונות חל שידרוג ושיפור בחזות תאי השירותים הכימיים. יש המותאמים לנכים, יש עם עמדות החתלה, משתנות כימיות, תאים עם כיורים ועוד... אבל. גם בתאים אלו עיקרון אגירת הנוזלים והמוצקים ופינויים מהתא זהה לתאים הבסיסיים. כלומר: פחות הגייני ומאד "ריחני".

לכן אין לנו שירותים כימיים
סניטציה עובדת בסטנדרט אחר. מבחינתנו שירותים באשר הם, ניידים, בתאים, במבנה, צריכים להעניק למשתמש את הנוחות המירבית, פרטיות ואת התחושה הכי קרובה לשירותים בבית. לכן כל תאי השירותים שלנו, כוללים built in אסלה, מים זורמים, מתלה לנייר טואלט, איוורור (אפשר גם מיזוג), כיור, סבוניה, מיכל לאשפה ועוד. ההחלטה שלך איזה שירות (ושירותים) ברצונך להעמיד לרשות הבאים.

גל-רן מקבוצת עוז
השירותים לא שירותים כימיים . 
077-2121036
 

 
השכרת לא שירותים כימיים
לא השירותים הכימים
לא שירותים כימיים להשכרה
לא שירותים כימיים ניידים
לא שירותים כימיים
לא שירותים כימים
 
א.ת מזרחי טירה, ת.ד 2453 כפ"ס 44641
טל:077-2121036 | פקס:04-6308377 |  info@gal-ran.com |  קידום ובניית אתרים